Dnes vyšlo 15 článků

Youtuber Ryan Kaji: v osmi letech vydělal 26 milionů dolarů

Youtuber Ryan Kaji: v osmi letech vydělal 26 milionů dolarů

Konec roku už je téměř tady. A s koncem roku se blíží také zúčtování a žebříčky, které uplynulý rok hodnotí. My pro vás máme žebříček těch nejbohatších youtuberů, resp. Těch, kteří vydělali za rok 2019 nejvíce peněz. 

V době, kdy je běžným povoláním aktivita na sociálních sítích a natáčení na YouTube. Lidi jsou posedlí lidmi. Ale jakými? Vsadím se, že většinu nejvíce výdělečných youtuberů ani neznáte. Možná ještě více šokující pro vás bude to, že nejvýdělečnějším ze všech je chlapec, kterému je pouze 8 let.

Chlapec se jmenuje Ryan Kaji. Jeho kanál je pojmenovaný jako Ryan’s World, což o obsahu videí moc nevypovída, není to tak? Ryanův kanál má ale 22 900 000 subscruberů. Je to více, než má kdejaký americký rapper. Magazín Forbec uvádí, že za rok 2019 vydělal neuvěřitelných 26 000 000 dolarů. Není to poprvé, co se na žebříčku umístil jako první.

Prvenstvímu patřilo i v roce 2018. Rozdílem však je, že letos vydělal o 4 miliony dolarů více. Neuvěřitelné však je i to, že natáčet na YouTube začal ve svých 3 letech. V tomto věku si děti nejčastěji hrají. Ryan však není výjimkou. Na svých videích si hraje s hračkami, ale je přitom natáčen. Na jeho kanále najdete 1600 videí. Frekvence publikování jeho videí je prakticky jedno video každý den a průměrně je jedno video zhlídnuté 3 milionkrát.

Zdroj, foto: cnn.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru