Dnes vyšlo 1 článků

Youtube uskutečnil živý přenos z hudebního festivalu

Pokud jste se nedostali do Chicaga na Lollapalooza festival, nemusíte litovat. Videohosting YouTube společně s Dell zařídil přímý streamovaný přenos.

Lollapalooza je každoroční festival alternativní hudby, který se koná v Grant Parku, kde bývá pěkně našlapáno. Vidět můžete jen část produkce, protože kapely hrají současně na různých místech. Díky YouTube bylo možné sledovat všechny kapely včetně Red Hot Chili Peppers, Florence a Machine.

Festival zahájil produkci v pátek a skončil v neděli. Je zde sice mírný časový posun, ale pro fanouška to není žádný problém. Dobu vystoupení a přehled hudby bylo možné si stáhnout do iCal nebo Google Calendar. Současně s přenosem byly informace a vstupy zveřejňovány na sociálních sítích Twitter, Instagram a Facebook.

Pokud chcete, můžete se ke sledování streanu vyjádřit přes forum. Sledování na YouTube bylo totiž mnohem příjemnější a bezpečnější. Chicago zasáhla silná bouřka, která lámala stromy a ohrožovala celý festival. Z důvodu bezpečnosti byli v neděli odpoledne účastníci evakuováni a festival ukončen.

Zdroj: Mashable

Komentáře

Nahoru