YouTube spouští vlastní messenger

Nejpopulárnější chatovací aplikace jsou Facebook Messenger, WhatsApp, Viber a Google Hangouts. A do čtveřice mobilních aplikací se přidává další novinka, tentokrát od největšího internetového serveru pro sdílení videosouborů. Ano, YouTube spouští vlastní messenger.

Už nemusíte kopírovat a vkládat odkazy na konkrétní video do jiných chatovacích aplikací. O sdíleném videu si můžete se svými přáteli popovídat přímo v mobilní aplikaci YouTube. Aktuálně je messenger přístupný pouze vybraným uživatelům, kteří mohou pozvat své známé. A konverzace mezi přáteli pak může začít.

Sharing-feature052

YouTube spouští vlastní chat

YouTube se pro novou funkci rozhodl kvůli tomu, aby svým uživatelům usnadnil sdílení videí s přáteli. A mohou diskutovat o videu, aniž by spouštěli jinou aplikaci a aniž by konverzaci všichni viděli v komentářích. Oblíbené konverzace můžete označit srdíčkem, abyste na ně nezapomněli.

Nicméně prostřednictvím chatu nebudete moci sdílet obrázky či jiné soubory. Cílem totiž není vybudovat novou platformu pro konverzaci, ale jedná se o funkci pro zjednodušení interakce mezi uživateli YouTube.

Zdroj / Foto: Wired

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru