Dnes vyšlo 15 článků

YouTube obnovil reklamy u videí Logana Paula – youtuber je ale stále v “podmínce”

O youtuberovi Loganu Paulovi je v poslední době opravdu slyšet. Nejdříve zesměšnil tělo oběšeného muže v Japonsku a poté si v jednom ze svých videí dělal legraci z mrtvých krys a poštval tak proti sobě spoustu svých fanoušků, ochranářů zvířat, atd., kteří dlouhou dobu usilovali o smazání jeho účtu. YouTube ale včera vzal Logana “na milost” a obnovil reklamy u jeho videí. Stále ale nesmí být v sekci Top Trending Videos a je v 90-ti denní podmínce.

Youtuber Logan Paul je stále pod hledáčkem některých uživatelů YouTube a i přesto natáčí stále dál velmi kontroverzní videa. Na jedno z nich, kde si dělá legraci z mrtvých krys, zareagoval YouTube stažením reklam u všech Paulových videí. Ty ale včera obnovil s tím, že youtuber má 90-ti denní zkušební dobu, po kterou nesmí provést žádný průšvih. Do té doby také nebude uváděn v sekci tzv. Top Trending Videos.

První prohřešek, kterým na sebe Paul upozornil bylo video z ledna letošního roku, kdy v japonském lese sebevrahů natočil mrtvolu oběšeného muže a zesměšňoval ji. Spousta uživatelů se ptala, z jakého důvodu nebyla Paulovi zakázána činnost na YouTube už tehdy. Na to reagovala YouTube CEO Susan Wojcicki, která uvedla, že Paul by musel porušit pravidla celkem třikrát, aby byl jeho profil zablokován.

Riskantní videa se ale Paulovi vyplácí a přinášejí mu stále nové followery. V současné chvíli jeho profil sleduje celkem 17 milionů uživatelů.

Zdroje: TechInsider

Logan Paul

Vystudovala humanitní studia na UK. Kávoholik, cestovatelka a spolumajitelka Kavárny Kočičí v Karlíně. Ve volném čase zpívá s kapelou a hraje v divadle. Miluje knihy, nesnáší kukuřici a její životní sen je trvale žít na Islandu.

Komentáře

Nahoru