Youtube: Nové komentáře

O chystané změně komentářů na YouTube jsme vás informovali již na konci září. Nicméně teprve až nyní tato změna skutečně proběhla. Před touto změnou byli Youtube komentáře pouze dlouhým, nepřehledným listem. To vše se ale nyní mění.

Největší změnou je integrace s Google+. Váš účet na YouTube je nyní plně provázán s účtem na Google+. Tedy co napíšete na YouTube se objeví i na vašem Google+ profilu. Ale i naopak. A to dokonce i zpětně.

Na Youtube lze vidět i více než rok staré příspěvky z Google+

Na Youtube lze vidět i více než rok staré příspěvky z Google+

Pokud jste například před rokem sdíleli nějaké video na vašem Google+ profilu, tak tento záznam bude nyní viditelný i na Youtube vašim přátelům popř. všem, pokud jste toto video sdíleli veřejně.

Youtube - nově i hashtagy

Propojením s Google+ na YouTube přichází i další nová funkce – hashtagy

Další obrovskou změnou je řazení komentářů. Kromě chronologického řazení komentářů totiž přibylo i řazení komentářů podle „priority.“ Co to znamená v praxi?

Komentáře autorů videa mají prioritu

Komentáře autorů videa mají prioritu

Na prvním místech v komentářích budou lidé z vašich Google+ kruhů, ale i například známé osobnosti YouTube či autoři videa. Rovněž budou viditelné i zajímavé diskuze či komentáře s mnoha „lajky.“

Navíc Google slíbil, že komentáře budou nyní mnohem více moderované. Mělo by se zde tedy být méně spamu a celkově méně trollů. A co na to říkají samotní uživatelé?

Většina lidí na nové komentáře nadává

Většina lidí na nové komentáře nadává

Jak už to tak u velkých změn bývá, tak uživatelům se nové komentáře vůbec nelíbí. Nicméně dá se čekat, že Google na kritiku nebude nijak výrazně reagovat a že tento typ komentářů zde již zůstane.

A co vy? Jak se vám nový YouTube líbí?

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru