YouTube nabízí placenou verzi bez reklam

1484057553553786257

Nová verze YouTube Red bez reklam

V minulosti jsme vás informovali o tom, že společnost YouTube chystá placenou verzi bez reklam. A před několika dny YouTube oficiálně oznámil, že za pár set korun měsíčně mohou uživatelé sledovat videa bez reklam. Jedná se o verzi YouTube Red, která stojí 10 dolarů měsíčně. A v rámci tohoto tarifu vám videoportál nabídne mnohem více než absenci reklam.

Další nespornou výhodou nové verze YouTube Red bude, že uživatel si může uložit videa do svého zařízení ke zhlédnutí bez připojení k internetu. Další novinkou, kterou uživatelé očekávají již dlouhé měsíce, je, že písničky na YouTube poběží i po návratu na domovskou stránku mobilního telefonu. Verze YouTube Red bude zpřístupněná od příštího týdne a bude stát 10 dolarů (cca 250 Kč).

V následujícím roku se společnost YouTube rozhodla představit i další funkce v rámci verze YouTube Red. Uživatelé budou moci zhlédnout různé show od tvůrců Fine Brothers a PewDiePie. A také získají přístup k tisícům skladeb, které se budou dát spustit na pozadí telefonu.

Zdroj / Foto: Gizmodo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru