YouTube nabídne speciální verzi bez reklam

Všudypřítomná reklama znepříjemňuje surfování po internetu. Dokonce návštěvníci sítě YouTube jsou otrávení z video reklam, které se objevují na začátku či uprostřed sledovaného videa. YouTube si však uvědomuje, že každodenním návštěvníkům reklamy překáží, a proto za měsíc spouští novou službu, která reklamy odstraní. Nicméně verze bez reklam nebude zdarma.

Sledování videí na YouTube může být komfortnější, neboť následující měsíc se spouští zbrusu nová služba, kde za zpoplatnění mohou uživatelé sledovat cokoliv, aniž by se objevila jediná reklama. Přestože služba není oficiálně ohlášení, společnost Google, pod kterou YouTube spadá, již rozeslala nové podmínky pro uživatele v Americe. Tyto podmínky musí uživatelé odsouhlasit, jinak by nebyla videa dostupná.

4135920041_c3aaedba52_o

YouTube bude i bez reklam

Bez reklamy, ale za poplatek

Pakliže budete chtít YouTube bez reklam, měsíčně zaplatíte 10 dolarů. Částka není závratně vysoká, nicméně spousta uživatelů si rozmyslí, zda zaplatí či zda vydrží několik sekund reklamy. Zároveň tato platforma nabídne také službu Music Key, což má být konkurent pro hudební streamovací služby.

Zpoplatněná verze se má objevit dne 22. října.

Zdroj / Foto: Immortal

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru