Dnes vyšlo 15 článků

YouTube hledá nové hrdiny, přihlásit se může kdokoliv

Všichni víme, že komentáře jsou na YouTube největším zlem. Šíří se v nich nenávist a nadávky. Sama služba to nemá šanci kontrolovat, a tak chce do procesu zvelebování YouTube nalákat pomocníky. YouTube hrdinou se může stát každý.

Program YouTube Heroes je žhavou novinkou. Jedná se vlastně o komunitu dobrovolníků, kteří se starají o chod YouTube. Přidávají titulky k videím, radí lidem v komentářích, nahlašují nevhodný obsah atd. Jsou za to odměňováni body a na základě nich jsou zařazeni do levelů.

Ti nejúspěšnější se dostanou mezi YouTube tým

Ve druhém levelu se dostanou na exkluzivní workshopy a volají si s dalšími „hrdiny“. O level výše mohou dokonce libovolně dle svého uvážení mazat komentáře všech YouTube uživatelů. Na čtyřce je přímo možnost komunikovat s členy YouTube týmu a v pátém levelu dobrovolníci zkouší nové funkce a účastní se speciálních summitů.

Do programu YouTube Heroes je možné přihlásit se v kterékoliv zemi, kde je portál k dispozici. Takže i u nás. Zapojit se můžete na webu Googlu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru