YouTube hledá další vlogging hvězdy

Největší internetový server pro sdílení videosouborů hledá v rámci své iniciativy NextUp celkem 360 nových hvězd. Primárním cílem YouTube NextUp je pomáhat začínajícím vloggerům, a to formou expozic, mentorství a finanční podpory.

YouTube NextUp vzniklo v roce 2011, přičemž pomohlo nastartovat kariéru více než 250 uživatelům YouTube v 15 zemích světa. Mezi předchozí vítěze patří například bloggerka v oblasti krásy a životního stylu Ingrid Nilsen či Marcus Butler. Pracují na plný úvazek jako tvůrci YouTube a mají miliony odběratelů.

youtube nextup

Streamovací služba se snaží motivovat tvůrce ve všech oblastí. Šťastní výherci se zúčastní týdenního pobytu v Londýně, kde budou společně s YouTube mágy trénovat natáčení a osvětlování. Dalšími tématy pobytu je získávání sledovanosti a reklama. Současně získají poukaz v hodnotě 1 750 liber (cca 60 400 Kč) na nákup vybavení.

Ojedinělá šance je přístupná pro začínající YouTubery v USA a Velké Británii. Později stejnou šanci dostanou uživatelé v Japonsku, Brazílii, Francii, Kanadě, Německu a Indii.

Zdroj / Foto: The Next Web

Komentáře

Nahoru