Dnes vyšlo 15 článků

YouTube: 10 nejlepších videí roku 2015

Google vydal svůj seznam TOP 10 nejlepších videí roku 2015, přičemž při hodnocení kladl důraz na největší počet zobrazení, sdílení, komentářů a lajků. V pořadí se objevila videa ze všech oblastí – od televizních klipů, až po promyšlené žerty vtipálků.

Podívejte se na nejlépe hodnocená videa. A které video byste vy prohlásili za to nejlepší?

#10

V pořadu „Jimmy Kimmel Live“ Obama čte tweety, které jsou směřované na něj.

#9

Možná byste ani nečekali, že se video s doverským policajtem v autě „zpívající“ písničku Shake It Off od Taylor Swift stane virálním. Dokonce samotná hvězda se k tomuto videu vyjádřila.

#8

Televizní show „Británie hledá talent“ se objevila v žebříčku nejlepších videí již druhý rok po sobě. Tentokrát s vystoupením Caluma Scotta, který zpíval pomalou písničku Dancing On My Own. Bude vám běhat mráz po zádech.

#7

V pořadu The Slow Mo Guys se šest stop (182 cm) vysoký člověk vešel nafukovacího balonu, který postupně napouštěl vodou až do prasknutí. Divoký a zároveň úžasný nápad.

#6

Na šestém místě skončilo karaoke Justina Biebera s Jamesem Cordenem ze show „The Late Late Show“.

#5

Tento battle má více než 50 milionů zhlédnutí.

#4

Video #LoveHasNoLabels vám ukáže, že v lásce nezáleží na rase, věku, pohlaví, sexualitě, náboženství a podobně.

#3

Představte si, že se vrátíte domů a v místnostech se nachází statisíce plastových míčků.  Vtipálek Roman Atwood chtěl překvapit svou manželku.

#2

Clash of Clans: Revenge s Liam Neesonem skončil na druhém místě. Je to reklama ke hře Clash of Clans.

#1

První místo obsadily čtyřleté holčičky, které tančí na písničku Watch Me na ulici. Jedná se o oficiální video společnosti Heaven King.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru