YOUR SENSE je slovenský startup, se kterým budete ovládat celý dům bez internetu

Ovládání elektronického zařízení na dálku není žádnou revoluční novinkou. Ale ambiciózní slovenský projekt YOUR SENSE, který hledá podporu na crowdfundingové platformě Indiegogo, je skutečně výjimečný. K ovládání na dálku nebudete potřebovat internet.

Ať už potřebujete zapnout klimatizaci, vytápění, zavlažovací systém či vířivku než přijdete z práce, stačí použít mobilní telefon. Elektronická zařízení můžete snadno ovládat na dálku. A dokonce obdržíte upozornění při výrazné změně teploty v blízkosti zařízení YOUR SENSE.

indhorny_gheuel

Slovenský startup YOUR SENSE

A jak tedy YOUR SENSE funguje?

Celý systém funguje za pomocí SIM karty a lokalizačního systému GPS a GLONASS. Po instalaci si zvolíte čtyři zařízení, které chcete prostřednictvím YOUR SENSE ovládat. A můžete je ovládat odkudkoliv, protože namísto internetu vše funguje na základě SMS příkazů.

video-3modules_n4gf9m

YOUR SENSE funguje na SMS příkazech.

Slovenský projekt chce prostřednictvím kampaně na Indiegogo vybrat 75 000 dolarů, přičemž této hranice chce dosáhnout přes různé bonusy a odměny. Asi nejpopulárnějším bonusem je samotné zařízení. Stačí přispět 199 dolarů (běžná cena YOUR SENSE je 250 dolarů) a bude tato hračička vaše. Ambiciózní projekt je pod křídly společnosti ISA.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru