YECUP 365: Chytrá lahev do každého počasí

Yecup 365 je první chytrá lahev do každého počasí, která dokáže buď ohřát, nebo ochladit vaše nápoje. Ovládání je jednoduché. A jak jinak, než pomocí aplikace!

Chytrý hrnek Yecup 365 můžete používat kdekoliv: v autobuse, při turistice, běhání, v kanceláři, doma nebo při campování. Chytrá lahev je z oceli a je velmi lehce ovladatelná pomocí aplikace. z A to není vše! Yecup 365 dokonce nabije baterii vašeho smartphonu, a to až 3x.

lahev

mmm

Kontrola nad teplotou vašich nápojů

Díky této chytré lahvi budete mít absolutní kontrolu nad teplotou vašich nápojů. Nebudete je pít ani příliš studené, ani příliš horké. Zkrátka, teplotu si určíte sami.

yecup-pages2-1

Indikátor teploty

Pokud zrovna nemáte svůj mobilní telefon v blízkosti, teplotu vašeho nápoje jednoduše poznáte pomocí indikátoru teploty. Červená barva symbolizuje horký nápoj, modrá studený a modrá barva znamená nabíjení.

yecuppp

Láhev si můžete pořídit na Indiegogo už za 129 USD, tedy 3 225 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru