Ydrive: Chytré zařízení s pamětí 1TB

Také stále řešíte problém s pamětí na vašich zařízeních? Ukládáte například na svůj chytrý telefon nebo tablet fotografie, videa či dokumenty a vždy narazíte na omezenou kapacitu paměti. Ydrive je chytré zařízení s pamětí 1TB s možností snadného přenosu dat.

lmrqxdyzbwq6j3qllh2i

V den, kdy jste si koupili své první chytré zařízení, jste jistě začali vytvářet první soubory dat. Ukládali jste si různé skladby, fotografie, videa, dokumenty atd. Množství uložených dat však neustále roste, a vám pak nezbývá, než je přesunout do externího zařízení.

Právě z tohoto důvodu se tým Ydrive z Los Angeles rozhodl vytvořit chytré bezdrátové zařízení, které disponuje 1TB paměti.

vvybicu3t65kyzn6ji9d

Ydrive

Ydrive je malé zařízení o velikosti 3×8 cm, které je možné připojit k síti WiFi, vejde se sem 1TB dat s tím, že díky slotu pro micro SD je možné kapacitu rozšířit o dalších 256 GB. Rychlý transfer dat umožňuje také live streaming 4K videí.

Aplikace Ydrive

Díky aplikaci Ydrive, která je kompatibilní se systémy Android a iOS, je uživatelům umožněn rychlý a okamžitý přenos dat z chytrého telefonu do Ydrive a naopak.

ezgif.com-video-to-gif26026

Ydrive také umožňuje bezdrátově sdílet data až s 15 zařízeními pomocí aplikace a WiFi připojení.

Šifrování dat

Maximální zabezpečení dat je v dnešní době důležitější než kdy předtím. Proto jsou všechna data zabezpečena šifrováním.

chvju1ythpi8wcyxqxbv

Kde Ydrive koupíte?

Vzhledem k tomu, že se jedná o startup, první verzi Ydrive můžete zakoupit přímo na Indiegogo za 149 USD, tedy cca 3 300 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru