Dnes vyšlo 1 článků

Yahoo ruší Mail Classic, nutí uživatele do upgradu

Yahoo ruší Mail Classic, nutí uživatele do upgradu

Společnost Yahoo tento týden oznámila, že již nebude dále podporovat své starší emailové klienty, včetně Mail Classic. V tomto týdnu již starší verze zkrátka nebude dostupná.

Po dnešku se uživatelé dostanou ke svému emailu na Yahoo pouze pokud si jej upgradují na modernější verzi. Yahoo tvrdí, že uživatelé dostali v posledních dnech email, kterým byli o povinném upgradu informováni.

Necháte si skenovat vaše emaily?

Upgradování emailu ovšem znamená, že uživatelé budou muset souhlasit s novými podmínkami, včetně odstavce, kde se říká, že uživatel souhlasí s automatickým skenováním a analyzováním obsahu své schránky, což by mělo sloužit k zasílání relevantní inzerce či prevenci zneužití.

Yahoo svým uživatelům nabídlo dvě možnosti, jak se poslední verzi emailového klienta vyhnout. Buď si mohou stáhnout Yahoo Mail přes IMAP nebo zkrátka svůj účet uzavřít.

Zdroj: https://mashable.com/2013/06/02/yahoo-mail-classic/

Zdroj obrázku: https://mashable.com/2013/06/02/yahoo-mail-classic/

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru