Dnes vyšlo 15 článků

Yahoo má nové logo

Yahoo má nové logo

Přivítejte nové Yahoo logo. Po jeho každodenních změnách poslední měsíc Yahoo tento měsíc odhalil vítěze. Je to součást práce ředitelky Marisse Mayerové, která chtěla trochu osvěžit tuto technickou značku, a přitom se chtěla držet zažitých standartů – např. fialové barvy. 

Nahoře staré, pod ním nové logo

Nahoře staré, pod ním nové logo

Za poslední rok se změnilo mnoho log technických společností. Motorola, eBay, Microsoft, nyní dokonce i Youtube začíná používat ve svých aplikacích nové logo. Yahoo se tedy k ním přidává.

Samotná Marissa Mayer pracovala na tomto logu společně s designérským týmem Yahoo. Jakákoliv maličkost v logu hraje svoji roli. Například úmyslně zde chybí rovné linie, aby se neztratil pocit z nyní bývalého loga.

Než to celé začalo, tak Yahoo udělalo ve firmě průzkům. Celých 87% zaměstnanců souhlasilo s vytvořením nového loga.

Zde lze vidět všechny loga za posledních 30 dní

Zde lze vidět všechny loga za posledních 30 dní

Původně se dokonce zvažovalo, že by celé logo bylo psané malými písmeny. To ale nakonec zamítli, protože to bylo málo čitelné na malých obrazovkách.

Zdroj: theverge.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru