XRP: Bitcoinem si zaplatíte i kávu

XRP: Bitcoinem si zaplatíte i kávu

Zdánlivě nemožné se stává realitou. Platit v měně XRP se bude moci už i v malých obchodech. Nápomocná bude aplikace pro Android i pro iOS. Vedla možnosti platby s Apple Watch tak přibyde další v XRP. 

A co je to za aplikaci? Aplikace nese název XRPayments a už teď si ji můžete volně stáhnout pro Android nebo pro iOS. S nainstalovanou aplikací XRPayments budete moci platit telefonem, určenépro platby Ripple – XRP. Aplikaci můžete použít jakpro váš smartphone, tak pro jakýkoliv tablet. Jedná se tak o velmi jednoduché a rychlé řešení, které pomůže rozšířit akceptaci XRP v mnoha obchodech po celém světě.

Snímek obrazovky 2019-04-23 v 15.57.11

Jeden ze zakladatelů úspěšné společnosti XRPL Labs se na svém profilu na Twitteru pochlubil, jak celý platební proces pomocí aplikace funguje. Součástí aplikace je převodníkměn,který po zadání částky v určité měně, převede částku a zobrazí množstvíprostředkův XRP. Aplikaci si vede výborně – je hodnocena pěti hvězdičkami. V popisu aplikace se můžeme dočíst, že umožňuje přijímat XRP tokeny přímo na vaší peněženku nebo účet XRPTipBot.com. Lze také zadat částku v libovolné měně a ta bude přepočtena na XRP, kterým zboží uhradíte.

Na některých místech už je platba kryproměnou zcela běžná. Jedním takových je třeba Paralelní polis. Nicméně globálně se jedná o dosti velký průlom v oblasti kryptoměn.

Zdroj, foto: ripple.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru