Xeevio: Teď už na nic nezapomenete

Dohodli jste se s přáteli, že podniknete společnou akci? S dobrými známými hledáte pro všechny vhodný termín pro společně strávenou dovolenou u moře? Organizujete třídní sraz? Nebo jen nechcete zapomenout na důležité akce, které jste si naplánovali? Ve firmách váš čas, nebo termín schůzky, nejčastěji pohlídá kalendář, který je sdílený i s kolegy a avízo o očekávané akci, nebo schůzce, vám připomene. Ale co v soukromém životě? Svůj čas netrávíte přece v kanceláři.

Konec trápení s termíny

Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, jak nepřijít o důležitou a dlouho plánovanou, schůzku nebo setkání. Řešením pro takové a obdobné případy je využití internetové služby Xeevio.cz. Jedná se o službu, která slouží svým uživatelům ke snadnému a spolehlivému naplánování společných akcí. Jde primárně o online plánování srazů, ale stejně dobře poslouží i vám, pakliže potřebujete včas připomenout důležitou akci nebo setkání.

Jak na to?

Princip, jak tento plánovač srazů a jiných připomenutí funguje, je, že vytvoříte v systému událost, k ní přiřadíte například několik vyhovujících termínů a do seznamu pozvaných doplníte emailové adresy. A tuto naplánovanou událost potvrdíte. Pozvaní účastníci podle seznamu emailových kontaktů obdrží informaci o události, ke které se následně vyjádří. Zvolí z nabízených termínů ten, který jim osobně vyhovuje, a celou „pozvánku“ potvrdí nebo odmítnou ve formě hlasování. A vám pak přijde zpětně informace, kdo z obeslaných souhlasí s kterým navrženým termínem, a zda se zúčastní nebo ne. Systém pak sám, podle množství vyjádření k jednotlivým termínům, navrhne ten nejideálnější datum, který obdržel nejvíce kladných odpovědí.

Ale systém Xeevio neslouží pouze jako plánovač srazů. Stejně dobře můžete službu využít i vy sami pro sebe, například jako včasné upozornění na událost, kterou jste v dřívější době zadali a s odstupem času na ni nechcete zapomenout.

Zaujaly vás možnosti, které systém Xeevio nabízí? Více detailních informací obdržíte přímo na internetové adrese www.xeevio.cz. A pádný důvod, proč stojí za to Xeevio využít? Služba není zpoplatněná a je svým uživatelům nabízená zcela zdarma.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru