Dnes vyšlo 15 článků

WOW Air nabízí extrémně levné letenky z USA do Evropy – pozor, je v tom ale malý háček

Islandská letecká společnost WOW Air rozšiřuje své pole působnosti a nabízí neuvěřitelně levné letenky z USA z letišť Newark Liberty International a John F. Kennedy International. Letenky jsou jednosměrné a stojí v rozmezí od 99 dolarů do 149 dolarů, tedy max. cca 3 tisíce korun, ovšem musíte jednat rychle, letecká společnost jich nabízí pouze 800!

Letenka za necelé tři tisíce z USA do destinací jako jsou Londýn, Reykjavík, Berlín a Paříž nemusí být jen snem, WOW Air právě pustil do éteru zprávu, že za tuto cenu prodá celkem 800 letenek. Tyto letenky budou rovnoměrně rozděleny mezi letiště Newark Liberty Internationail a John F. Kennedy International v New Yorku, odkud začne WOW Air létat už 27. dubna tohoto roku.

Za nejnižší cenu (99 dolarů) koupíte letenku do domovského letiště společnosti – Reykjavíku a za cenu vyšší (149 dolarů) do ostatních letišť – Paříž, Londýn, Berlín, Amsterdam.

Letenky si můžete koupit už dnes na stránkách společnosti. Pokud chcete ale akci využít, musíte rychle, letenek bude pouze 800 a je o ně velký zájem. WOW Air nepořádá tuto akci poprvé a rozhodně v nich chce pokračovat. Chce tak zavést novou éru nízko nákladového cestování a umožnit tak cestování mezi kontinenty mnohem dostupnější pro každého.

Zdroje: Techinsider

wow air

Vystudovala humanitní studia na UK. Kávoholik, cestovatelka a spolumajitelka Kavárny Kočičí v Karlíně. Ve volném čase zpívá s kapelou a hraje v divadle. Miluje knihy, nesnáší kukuřici a její životní sen je trvale žít na Islandu.

Komentáře

Nahoru