Dnes vyšlo 1 článků

WordPress 3.0 již klepe na dveře…

WordPress 3.0 již klepe na dveře…

Je to tak. Pomalu ale jistě se k nám blíží nová verze redakčního systému WordPress, tentokráte 3.0. Již byla vydána beta verze, kterou mohou testeři a další nadšenci pomalu ochutnávat. Bohužel beta verze ještě neobsahuje zcela všechny nové funkce a možnosti, avšak již brzy se můžeme těšit na řádově druhou beta verzi doplněnou již i o zbytek nových možností. Co však již teď je jisté, nový WordPress bude konečně spojen se svým kolegou WordPress MU, což je jeho multiuživatelská verze.

WordPress 2.9 vyšel přibližně kolem Vánoc. Teď zde máme duben a do světa již konečně byla vypuštěna nová verze 3.0. Nejočekávanější funkcí je propojení klasického WordPressu s multiuživatelskou verzí WordPress MU, která je používaná například na uživatelské blogy a podobně.

Ochutnat novou verzi můžete například na tomto odkazu, ke stažení je zde.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru