Wolfenstein: The New Order vyjde později + nové screeny

Legendární série Wolfenstein nás měla ke konci tohoto roku potěšit svým velkým comebackem s podtitulem Wolfenstein: The New Order. Právě ten je zasazen do alternativní historie, kdy nacistické Německo vyhrálo druhou světovou válku.

Třetí říše tak ovládla svět a nastolila celosvětovou diktaturu (že by autoři čerpali z konspirační teorie o novém světovém řádu?). Oproti předchozím dílům nás tento zavede do nedaleké budoucnosti, což znamená, že můžete očekávat futuristické prvky.

Našimi nepřáteli totiž nebudou jen prostí náckové, ale také jejich technické vymoženosti v podobě vraždících robotů. To může na první pohled vypadat trochu kýčovitě, ale pevně věříme, že Bethesda Softworks (Oblivion, Skyrim, Fallout 3) si s tím náležitě poradí.

Autoři se také vyjádřili v tom smyslu, že nemáme čekat klasickou FPS typu Call of Duty. Hra bude mít intenzivní příběh, do kterého má být hráč nekompromisně vtažen (a následně ponořen) a dokonce se dostane i do situací, kdy bude muset činit rozhodnutí. Inu, svobodné rozhodování máme ve hrách rádi…

Na nový Wolfenstein: The New Order se velmi těšíme, přeci jen, kdo ještě vzpomene na noci u Wolfenstein 3D, jistě nám dá za pravdu, že Wolfenstein si pozornost zcela jistě zaslouží. Bohužel si na celou záležitost budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Původně se měl nový Wolfenstein objevit na našich monitorech v průběhu podzimu. Vydání však bylo přesunuto na první polovinu roku 2014 – snad má tedy zpoždění opodstatnění a finální výsledek bude o to lepší.

https://img.objevit.cz/wolfenstein6.jpg

https://img.objevit.cz/wolfenstein1.jpg

https://img.objevit.cz/wolfenstein2.jpg

https://img.objevit.cz/wolfenstein3.jpg

https://img.objevit.cz/wolfenstein4.jpg

https://img.objevit.cz/wolfenstein5.jpg

Student, recenzent, filozof a skladatel. Tvrdí, že člověk by si měl každý den rozšiřovat své obzory a neustále uplatňovat kritické myšlení. Stál u zrodu projektu Svatantra a ve volném čase se věnuje také komponování hudby. Má rád přírodu, moudré lidi, metafyziku a je fascinován neznámem. V současné době přispívá na několik webů a píše především o přírodě a počítačových hrách.

Komentáře

Nahoru