Dnes vyšlo 15 článků

WINDY: Aplikace pro sportovní komunity včetně předpovědi počasí

Na Indiegogo se nedávno objevil další velmi zajímavý projekt, který jistě potěší nadšené sportovce, kteří jsou mnohdy závislí na počasí. Již nyní má tato aplikace více než 150 tisíc měsíčně aktivních uživatelů, kteří odpovídají na dotazy týkající se povětrnostních podmínek do jedné minuty.

Igor Kamenev z Portugalska, analytik a iOS developer zrealizoval vytvoření aplikace pro nadšené sportovce, která funguje na principu komunikace komunit v daných oblastech. V rámci aplikace WINDY můžete naleznout nejlepší místo pro dnešní surfování, jízdu na kole nebo skok padákem.

tx3bjqdt5y6vwo7igio6

xgfdzmwf0outbc8hyss0

s0oxylpckxps7gfv5oll

Díky této aplikaci vždy budete vědět, kterým směrem fouká vítr i jaké počasí můžete v dané oblasti očekávat v nejbližších hodinách. Na crowdfundingovém webu Indiegogo tento startup už získal více než 10 tisíc dolarů, tedy více než čtvrt milionu Kč. Aplikace je dostupná jak pro systémy iOS, tak pro Android.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru