Dnes vyšlo 1 článků

Windows Wall láká k dotyku

V budově českého Microsoftu v BB Centru v Praze byly v pondělí 6. května představeny nové prostory inovačního centra firmy WBI System. Kromě ostatních technologií se tam nachází obrovská stěna ve stylu Windows 8.

WBI – partner Microsoftu

Společnost WBI System je jedním z nejvýznamnějších českých partnerů Microsoftu. Microsoft přes ně realizuje mnoho svých obchodů a implementací technologií mezi zákazníky. Inovační centrum tak má sloužit k jednání se zákazníky, předvádění nových technologií a produktů, ale i k prezentacím či školením, workshopům a seminářům.

Moderní inovační centrum

V inovačním centru také můžete zhlédnout praktické ukázky nejnovějších cloudových technologií a řešení od společnosti Microsoft, dotykové tablety a mobilní telefony Windows Phone, ale hlavním lákadlem je obrovská stěna ve stylu metra z Windows 8 – „Windows Wall“ o rozměrech 11 x 3 metry. Tato stěna je tvořena několika podsvícenými neměnnými obrazovkami, ale také televizemi, jejichž obsah se mění. Pokud ale myslíte, že dlaždice fungují stejně jako ve Windows 8, čekejte zklamání. Dotykem tady opravdu neotevřete žádnou aplikaci a nemůžete ani libovolně měnit rozložení dlaždic.

wbi

„Otevření Inovačního centra je pro nás významným milníkem, který nám umožní našim stávajícím i potenciálním zákazníkům v praxi ukázat, jak konkrétně jim mohou naše řešení vybudovaná na platformě společnosti Microsoft pomoci při inovacích v jejich podnikání,“ uvedl Robert Paskovský, generální ředitel společnosti WBI Systems.

„Inovační centrum se pro nás stane významným obchodním a marketingovým nástrojem. Naši zákazníci v něm budou moci získat zcela konkrétní představu o tom, jak jim námi nabízené řešení dokáže konkrétně pomoci při jejich každodenní práci,“ dodal ještě Tomáš Sýkora, obchodní a marketingový ředitel společnosti WBI Systems.

Moderní pracovní prostředí

Celý prostor byl o rozloze více než 500m2 byl navržen v souladu s doporučeními Microsoft Worklpace Advantage Program (WPA) pro budování lepšího pracovního prostředí. Je členěn na veřejnou zónu o rozloze 200m2 a zázemí pro jednání, školení, občerstvení, IT infrastrukturu a další kanceláře pro zaměstnance oddělení marketingu a obchodu.

Zdroj a obrázek: eprofil.cz

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru