Dnes vyšlo 15 článků

Windows 98 spustíte ve svém prohlížeči

Příznivci retro technologií rádi čas od času zavzpomínají na legendární operační systém Windows 98. Do historického operačního systému můžete nahlédnout, aniž byste na svůj počítač instalovali nějaké pluginy či samotný operační systém. Vystačíte si s internetovým prohlížečem.

Windows 98 může ve vašem počítači zažít renesanci. Nejenže si zahrajete staré dobré miny, ale také můžete spustit starý Internet Explorer, anebo si projít operační systém a zavzpomínat si. A když změníte pozadí a přizpůsobíte si plochu vlastním představám, možná vám moderní operační systému přijdou trochu nudné v porovnání se starou 98.

windows98

Legendární Windows 98

Internetová stránka, která vás zanese do prostředí Windows 98, je pouze ukázkou, jak silný je vlastně JavaScript. A navíc je fakt, že ve svém prohlížeči můžete spustit operační systém starý 14 let, je další známkou technologických pokroků. Dnes používáme skutečně propracované prohlížeče, se kterými můžete zažít chvíle nostalgie.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru