WHO DELETED ME: Aplikace prozradí, kdo si vás odstranil z přátel na Facebooku

V současné době mají sociální sítě v životě každého z nás významnou roli. Uživatelé Facebooku si prohlíží příspěvky svých přátel, chatují a také sledují, jak se chovají jejich přátelé. Facebook posílá notifikaci, když si vás chce někdo přidat do přátel, ale když si vás někdo z přátel smaže, o tom se už nedozvíte.

who deleted me

Aplikace Who Deleted Me

Řešením je však aplikace Who Deleted Me, která je dostupná pro iOS a Android. Je možné si stáhnout také rozšíření do internetového prohlížeče.

who deleted me 2

Novinky v aplikaci

Aplikace s intuitivním ovládáním je naprosto jednoduchá. Stačí se do ní přihlásit prostřednictvím Facebooku. Poté se dozvíte, kdo si vás (od okamžiku prvního přihlášení do Who Deleted Me) smazal z přátel, koho jste si smazali vy a kdo nový se objevil ve vašem seznamu přátel.

who deleted me 3

Přátelé, kteří si vás smazali

Zdroj: Google Play

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru