Dnes vyšlo 15 článků

Whitney Houston: koncert v roce 2020

Whitney Houston: koncert v roce 2020

Na příští rok je naplánováno turné Whitney Houston. Nyní chvíli přemýšlíte, zda si z vás utahujeme nebo ještě nezemřela? Whitney Houston zemřela, ale to není žádnou překážkou. Díky technice resp. Hologramu, může znovu koncertovat.

Společnost s názvem Base hologram nejprve plánovala turné zesnulé zpěvačky Amy Winehouse. Nicméně nyní společnost plánuje turné Whitney Houston. Whitney se objeví jako 3D hologram s nahrávkami jejího zpěvu, který bude podporovat živá kapela. Zatím ale nebylo oznámené místo ani datum, kde se bude koncert konat. Švagrová zpěvačky, Pat Houston, která má na starosti její dědictví a vlastnická práva řekla, že by byla Whitney z této možnosti nadšená, protože své fanoušky milovala. Představení má navazovat na holografické turné Roye Orbisona v USA v minulém roce.

O Houston má zájem také hudební vydavatelství Wave Music Publishing. Plánuje vydat album, kterí má obsahovat doposud nevydané nahrávky, které Whitney nazpívala. V úvahu přichází i muzikál na Brodway a show v Las Vegas.

Společnost hodlá s hologramy velmi citlivě zacházet a bude se snažit o co největší autenticitu. V hologramech zesnulých celebrit je skryt velký potenciál, protože jejich fanoušci žijí do dnes a stále přibývají. Společnost získala práva na hologramy dalších zesnulých umělců, jako Bob MarleySmokey Robinson, Paul Anka.

Na The Whitney Houston Hologram Tour se můžeme těšit v roce 2020.

Zdroj, foto: theguardian.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru