Dnes vyšlo 15 článků

WhatsApp: “samomizící” zprávy

WhatsApp: “samomizící” zprávy

WhatsApp vyvíjí novou funkci, která vám umožní nastavit zprávy tak, aby se samy “zničily” po stanovené době. Nová funkce „mizející zprávy“ se poprvé objevila ve verzi 2.19.275 aplikace pro Android, ale WABetaInfo, který ji poprvé objevil, poznamenává, že zatím nemusí být v beta verzi dostupná pro všechny. 

Mizející zprávy mohou být užitečné pro každého, kdo potřebuje zaslat citlivou informaci, která by se měla zobrazit jen jednou a nebýt nadálek dispozici. Už dříve jsme viděli funkci používanou v aplikaci pro zasílání zpráv Telegram, která vám umožňuje odesílat sebezničující zprávy pomocí funkce tajných chatů v aplikaci. Gmail přidal v minulém roce podobnou funkci.

V současné době vypadá implementace funkce WhatsApp mnohem jednodušší, ačkoli WABetaInfo poznamenává, že je v současné době na počátku vývoje a pravděpodobně se změní. WhatsApp ve své aktuální podobě umožňuje nastavit mazání zpráv po 5 sekundách nebo hodinách a funkce se také jeví jako dostupná pouze ve skupinových konverzacích, kde se musíte zavázat k zasílání každé zprávy v chatu odstraněném po nastavené době.

WABetaInfo nemá žádné podrobnosti o tom, kdy by tato funkce mohla být dostupná pro všechny, ani jaké funkce bude nakonec mít. Slib o trochu větší bezpečnosti v nejoblíbenější aplikaci pro zasílání zpráv je velmi vítán.

Zdroj, foto: theverge.com

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru