WhatsApp již na některých telefonech nebude fungovat

WhatsApp Messenger začátkem tohoto roku přestal fungovat na některých mobilních zařízeních. Společnost se totiž snaží zaměřit právě na systémy, které využívá drtivá většina lidí. Mobilní telefony, na kterých již aplikace přestala fungovat, prý nenabízejí potřebný potenciál k rozšiřování funkcí WhatsApp.

Prostřednictvím WhatsApp již uživatelé mobilních zařízení komunikují od roku 2009. V prvních letech měla většina chytrých telefonů operační systémy BlackBerry a Nokia. Dnes je situace úplně jiná a operační systémy Microsoft, Apple a Google zaujímají neuvěřitelných 99,5 %. A to je právě důvod, proč WhatsApp na některých zařízeních od tohoto roku nefunguje nebo přestane fungovat.  

index

Jedná se o následující systémy:

  • BlackBerry OS a BlackBerry 10
  • Nokia S40
  • Nokia Symbian S60
  • Android verze 2.1 a 2.2
  • Windows Phone 7
  • iPhone 3GS s iOS verze 6

Pokud tedy i nadále chcete využívat služeb WhatsApp Messengeru, doporučujeme aktualizaci systému, tedy nový telefon. Pro OS BlackBerry, BlackBerry 10, Nokii S40 a Nokii Symbian S60 tak učiňte do června 2017.

zdroj/foto: whatsapp.com

 

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru