WhatsApp hlásí 100 milionů volání denně

Multiplatformní aplikace WhatsApp, která umožňuje výměnu zpráv a multimediálních souborů prostřednictvím internetu, v březnu loňského roku představila funkci VoIP hovorů. Nicméně uživatelé vnímali WhatsApp jako aplikaci určenou k psané konverzaci, a tak službě zpočátku nevěnovali pozornost. Ale to se změnilo.

Aktuální statistiky hlásí, že denně se prostřednictvím aplikace uskuteční na 100 milionů bezplatných volání, což je 1 100 volání každou sekundu.

whatsapp-1357489_1280

WhatsApp hlásí 100 milionů hovorů denně.

WhatsApp má momentálně více než 1 miliardu aktivních uživatelů každý měsíc, a tak 100 milionů uskutečněných hovorů denně se může zdát trochu málo. Na druhou stranu, nevylučuje se, že tento počet během krátké doby ještě naroste, protože vývojáři připravují videohovory.

Zdroj: WhatsApp Blog

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru