WhatsApp bude podporovat formát GIF

V současné době téměř každá chatovací aplikace podporuje nějakou formou integraci obrázků ve formátu GIF. Nicméně mobilní aplikace WhatsApp byla v tomto ohledu pozadu, přičemž se neochvějně držela posílání pouze statických obrázků. Ale nejnovější beta verze, která je dostupná pro operační systém iOS, naznačuje, že se to pravděpodobně brzy změní.

Server WEBetaInfo, který sleduje změny v aktualizacích, konstatuje, že verze 2.16.7.1 bude automaticky přehrávat GIF odkazy a povolí přidávání GIF obrázků do konverzace.

whatsapp-892926_1280

WhatsApp bude podporovat formát GIF.

Ale stále je tato aktualizace daleko od plnohodnotné podpory formátu GIF, jako nabízí například aplikace Facebook Messenger či Wire. Alespoň už nebudete muset otevírat internetový prohlížeč, abyste se podívali, co vám druhá strana posílá za GIF.

Zajímavé je, že v aplikaci WhatsApp budete moci tyto obrázky GIF ukládat pouze jako statické obrázky. Ale nechejme se překvapit, jak bude připravovaná verze vypadat a co všechno nabídne.

Zdroj / Foto: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru