Dnes vyšlo 15 článků

Weed Firm 2: Back to College, staňte se profesionálním drogovým dealerem

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by asi vypadal váš život, kdyby jste se stali drogovým dealerem? Pokud ano, můžete si to vyzkoušet na vlastní kůži, akorát s tím rozdílem, že neskončíte ve vězení! Stáhněte hru Weed Firm 2 a zkuste si kariéru profesionálního drogového dealera a prodávejte marihuanu z pohodlí školní tělocvičny.

Weed Firm je velmi zajímavá hra, která už prvním dílem vyčnívala mezi ostatními simulátory pěstování marihuany. Nyní si můžete v Google Play stáhnout druhý díl s názvem Back to College, a jak už název napovídá, bude se jednat o něco naprosto vzrušujícího. Vašim úkolem bude rozjet kariéru drogového dealera, který bude prodávat marihuanu ostatním lidem, sadit a sklízet marihuanu, dokupovat potřebné věci nebo dávat si bongo s holkama.

Screenshot_2016-02-28-19-57-45

Nakupovat můžete v obchodě nebo u zákazníků

Nové vybavení můžete nakoupit buď v obchodě nebo od vašich zákazníků. Takže pokud si k vám přijde nakoupit učitelka z biologie, může vám nabídnout knihy o pěstování bylinek, DJ s gramofonem, zhulenec Bob s bongem nebo filmová hvězda s plakátem. Tyto předměty určitě neodmítejte, každý předmět poskytne určitý bonus.
Pokud si říkáte, že je tato hra moc jednoduchá, nezoufejte. Tvůrci mysleli i na tohle, takže se občas může stát, že se objeví zloděj, který bude chtít veškeré vaše úspory a hulení.
Screenshot_2016-02-28-18-24-01

Nasbírejte co nejvíce zkušeností!

Zkušenosti sbíráte v průběhu hry za kouření trávy, sklízení kytek nebo sázení houbiček. Ve hře budete mít také připnutou tabuli s úkoly, jako například: dej si bongo s pěti holkama, co přijdou pro trávu nebo vypěstuj dvanáct kytek a skliď je a plno dalších.
Až budete mít hodně zkušeností, odemknou se vám další možnosti. Budete si moci například najmout skladníka, který vám za pár korun vystěhuje místnost a vy tak budete moci rozšířit vlastní pěstírnu.
Screenshot_2016-02-28-18-19-59
Zdroj: Androidtip

Komentáře

Nahoru