Webrebel – naučte se webdesign poutavým způsobem a online

Webrebel – naučte se webdesign poutavým způsobem a online

Slovenský startup Learn2Code spouští v ČR unikátní kurz webdesignu. Češi po absolvování kurzu budou schopni připravit si a následně zrealizovat vlastní webové stránky. Speciální online kurz krok za krokem, který mohou absolvovat i naprostí začátečníci, obsahuje až 20 hodin instruktážních videí a témata jsou vysvětlována velmi poutavým způsobem.

Slovenský startup Learn2Code spouští v ČR unikátní online kurz webdesignu, který obsahuje až 20 hodin instruktážních videí. Česi tak mají možnost naučit se zrealizovat vlastní webové stránky profesionálním způsobem.

Yablko

Instruktor Yablko

„Online kurz nabízí až 20 hodin instruktážních videí, kterými provází oblíbený slovenský IT guru Roman Raška přezdívaný Yablko. Kurz je koncipován tak, aby jej zvládl každý dle vlastního tempa,” vysvětlil Radovan Bednár, spoluzakladatel školy programování Learn2Code , pod kterou spadá i projekt Webrebel.

K online kurzu, který naleznete na webrebel.cz, je už přihlášeno více než 4000 uživatelů.

Instruktor Yablko

 

Instruktážními videi vás provede Roman Hraška, přezdívaný Yablko. Oblasti webdesignu se věnuje již více než 10 let. Svou pověst si vybudoval především předáváním svých dovedností dále, a to velmi zábavnou a poutavou formou.

Learn2Code

Learn2Code je škola programování, která se specializuje především na výuku tvorby webových stránek a mobilních aplikací pro začátečníky. Kurzy této školy prošlo již více než 100 lidí a někteří se věnují IT i nadále. Learn2Code má své pobočky v Bratislavě a jiných slovenských městech, nyní i v ČR.

tým 3

Tým Lear2Code

A co vás Webrebel naučí?

Webrebel kurz nabízí 100 videí, které vtipně a srozumitelným způsobem učí od začátku designovat webové stránky přes HMTL, CSS, ale i JavaScript, Jquery apod. Hodiny jsou rozplánovány tak, aby bylo možné kurz absolvovat během tří měsíců, a to ve volném tempu.

“Při intenzivním přístupu lze výuku zvládnout za jeden měsíc. Jak ukazují zkušenosti ze Slovenska, 40 procent všech absolventů kurzu nadále zůstává aktivních v oblasti IT. U našich sousedů se za rok existence toho projektu vyzkoušelo online kurzy webdesignu 4000 studentů,” doplnil Debnár.

Za svou dobu působení na slovensku se již tento projekt stal fenoménem. Kurz již podořily společnosti jako například Profesia, Azet, Websupport či ESET.

Kurz je navíc rozdělen do tří úrovní: REBEL, REBELÍK a REVOLUCIONÁŘ, dle toho, jak moc hluboko se zájemce chce v dané oblasti dostat. Součástí kurzu je i diskuzní fórum.

 

zdroj: https://webrebel.cz/

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru