Webový Instagram oblékl nový kabát

Byli jste dneska na Instagramu? Většina lidí jej používá prostřednictvím mobilní aplikace, takže si ničeho nevšimli. Ale kdo zamířil na instagram.com na webu, možná zůstal na chvíli koukat. Obrázková sociální síť má totiž zcela nový design.

Nový vzhled v podstatě odráží design mobilní aplikace. Dříve byly fotky na každém profilu zobrazené v řadách po pěti, teď jsou (stejně jako v aplikaci) větší a v řadách po třech.

instagram_design

Fotky jsou větší, v řadě jsou jen tři

Také fotky na hlavní straně jsou větší. Na konci stránky je kolečko s možností načíst více fotek a úplně dole je patička, ve které najdete informace o Instagramu, blog, zprávy z tiskového oddělení, podmínky nebo volné pozice v týmu.

instagram_hl_page

Všechno vypadá víc mobilně

Celkově je všechno minimalističtější, byly odstraněny stíny a rámečky. Profilové fotky uživatelů, počet sledujících a sledovaných se zobrazují stejně jako na mobilním telefonu.

instagram_detail

Nikde žádné rámečky, všechno je jednoduché a čisté

Omrkněte si to sami na Instagramu.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru