Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Webové oddělení v agentuře Lesensky.cz povede Jan Polzer

Po devíti letech externí spolupráce se stane zkušený vývojář Jan Polzer šéfem oddělení pro tvorbu webů agentury Lesensky.cz. Brněnská PR a marketingová agentura v oblasti web developmentu v minulém roce významně posílila a klientům zajistí kompletní servis od prvotního návrhu webu přes jeho realizaci až po dlouhodobou údržbu.

Jako šéf týmu se chce Jan Polzer zaměřit především na technickou stránku tvorby webu a koordinaci práce. S agenturou Lesensky.cz externě spolupracoval od roku 2013. „Současné trendy v tvorbě webu vyžadují čím dál větší specializaci v různých oborech. Zapojení do týmu specialistů mi proto dává smysl, společně budeme schopni realizovat i ty nejsložitější úkoly,“ říká Jan Polzer, který v agentuře povede osmičlenný webový tým.

V týmu pro web development Lesensky.cz jsou projektoví manažeři, grafici, copywriteři, backend developer, frontend kodér i marketingový specialista. Pro klienty jsou připraveni zpracovávat projekty postavené na systémech Drupal, WordPress či Symfony.

„V budoucnu se chceme ještě více zaměřit na zakázky v oblasti web developmentu. Vytvoření stabilního týmu zkušených specialistů nám umožňuje zajistit klientům veškerý servis od prvotního návrhu webu až po jeho dlouhodobou údržbu a další rozvoj,“ vysvětluje Roman Kučera, CEO Lesensky.cz.

Jan Polzer je dlouholetý vývojář, školitel a autor článků o tvorbě webu. Přispíval například do časopisů Computer, Linux+ nebo Extra PC. Napsal sedm knih o redakčním systému Drupal a jako první v České republice získal certifikaci Acquia Certified Site Builder pro Drupal 9.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru