Webová stránka Instagramu má nově kartu oznámení

Jestliže jste se někdy přihlásili ke svému účtu na Instagramu prostřednictvím webového rozhraní www.instagram.com, pravděpodobně jste nebyli spokojení s funkcemi. Zobrazil se vám pouze váš vlastní účet a příspěvky přátel, které sledujete. Nicméně ostatní funkce chyběly.

V posledních měsících se změny dotýkají nejen mobilní aplikace, ale také webové stránky. Právě na webové stránce se nově objevila karta s oznámením, pod kterou najdete činnosti související s vašim účtem. Kartu si zobrazíte kliknutím na srdíčko v pravém horním rohu. Můžete tak snadno zjistit, zda vás začal někdo sledovat, zda vás někdo označil na fotce anebo zda se někomu vaše příspěvky líbí.

instagram

V pravém horním rohu stačí kliknout na srdíčko.

Přestože se desktopová verze stále více zlepšuje, mobilní aplikace nabízí mnohem lepší a užitečnější funkce. Prostřednictvím webové stránky se například nedostanete na aktivitu vašich přátel. Zobrazit si můžete pouze svoji aktivitu.

Instagram by mohl umožnit nahrávat fotografie také přes svou webovou stránku. Někdo si upravuje fotografie v počítači, a potom musí upravenou fotografii přenést zpět do mobilního telefonu, aby ji mohl nahrát na Instagram. A v neposlední řadě desktopové verzi chybí možnost přepínání mezi více účty.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru