Tisková zpráva: Weber představuje novou aplikaci weber.color design

Weber představuje novou aplikaci weber.color design

Pro lepší, snadnější a rychlejší výběr barev fasády připravila firma Weber, přední tuzemský výrobce stavebních hmot, zcela novou on-line aplikaci weber.color design. Ta umožňuje vizualizovat projekt ve vybraných odstínech barev omítek z fotografie nebo výkresu objektu. Aplikace je zdarma a je volně přístupná na https://www.weber-terranova.cz

Aplikace weber.color design přináší téměř reálný pohled na dům v novém barevném provedení a ušetří i peníze vynaložené za nevhodně zvolené kombinace barev.

Do aplikace se načte současný stav objektu nebo technický výkres. Za pomoci nástrojů se zvolí plochy, na které si uživatel může zvolit libovolný odstín z řady barev weber.color line. Barvy se aplikují na definované plochy budovy. Odstíny se mohou pouhým kliknutím myši měnit. Tímto způsobem si zdarma může obarvit svůj dům každý a to zcela svých představ.

V případě, že uživatel není s výsledkem barevné vizualizace zcela spokojen, může práci přerušit, uložit a vrátit se ke svému projektu později.

Výslednou barevnou vizualizaci projektu je možné si vytisknout na tiskárnu nebo uložit do souboru *pdf. Součástí tohoto výstupu je náhled na barevné řešení projektu a soupis použitých barev s kódovým označení řady weber.color line.

Něco o Weber:

je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádní a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby.

Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.

Kontakt:

Monika Ruffrová

divize WEBER Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.

Radiová 3; 102 00 Praha 10

T: 272 701 137; F: 272 701 138; E: monika.ruffrova@weber-terranova.cz

https://www.weber-terranova.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru