Dnes vyšlo 15 článků

Web na hovno #3: Vesmírní lidé

Web na hovno #3: Vesmírní lidé

Je to už nějaký ten pátek, co stojaté vody internetu rozvířily zprávy o projektu Vesmírní lidé. V našem magazínu se samozřejmě nebudeme věnovat podrobnému zkoumání této sekty. Než se ale pustíme do analýzy jejich sluníčkového webu, musíme čtenáře trochu uvést do kontextu.

Vesmírní lidé. Česká sekta s prvky schizofrenie a fanatismu, v jejímž čele stojí Ivo A. Benda. Více známý jako Ivo Aštar Benda. Vesmírní lidé hlásají samozřejmě mír a lásku. Pokud by vás zajímalo, proč si říkají vesmírní, tak je to proto, že komunikují s mimozemskými bytostmi.

Jako každá sekta jsou Vesmírní lidé vděčným zdrojem posměšků. Za zmínku stojí recesistický projekt Vesmírná drůbež. A my se jako technicky zaměřený magazín pobavíme na účet webových stránek Vesmírných lidí.

Barvičky a spousta lásky

Pro někoho to bude spíše smutné. Těžko se dělá sranda z něčeho, za čím stojí evidentně duševně nemocný člověk.

v

Čipy, ješteři, zotročení… jasně. Někdo vás sleduje? Schizofrenie jako vyšitá.

m

Pozor, blíží se katastrofa!

Celý web je na protivně žlutém podkladu, což má asi evokovat onu sluníčkovou náladu. Co se týče stránek samotných, doporučujeme vám je otevřít po silvestrovských či jiných oslavách, protože jedině potom máte šanci jeho obsah pochopit. Odkazy, spousta odkazů plných blábolů o lidském světě, konání dobra, blížící se katastrofě. Ta je obzvlášť zajímavá, protože vesmírní lidé už mají hotové plány na záchrannou loď!

g

Pokud by vás ideje Vesmírných lidí zaujaly, je tu spousta materiálů k prostudování. Dokonce i v angličtině. A nechybí ani Ježíš Kristus. Zvláštní pozornost věnujte pátému zdroji, který se doporučuje studovat jen po trojím přečtení předchozích knih.

fsgd

Vesmírní lidé počítají s tím, že jejich záchranná mise nezahrnuje jen Českou republiku. Jejich web je k dispozici v různých jazykových mutacích, od angličtiny a němčiny přes italštinu, polštinu až po turečtinu a švédštinu. Asi aby jim ta záchranná loď v rozměrech několika kilometrů nepřipadala prázdná.

Co s tím?

Nic. Stránky vesmírných lidí nejsou o dokonalé webové prezentaci. Jsou výplodem evidentně choré schizofrenní mysli, která kolem sebe postavila sektu podobně zfanatizovaných lidí. Naštěstí neškodných.

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru