Dnes vyšlo 15 článků

Web na hovno #10: RaSgraf, grafické studio, které se neodmítá

Na internetu se dá narazit téměř na cokoliv. Jak se ale budete tvářit v případě, že narazíte na stránky, které nabízí tvorbu webových stránek, loga či copywriting a vypadají, jak kdyby je vytvořil úplný amatér nebo nezkušení studenti v rámci školního projektu na základní škole?

Okamžitě po rozkliknutí stránek https://radeksedlacek.mypage.cz/ na vás vybafne hlavní nabídka, z které vám budou oči blikat ještě pár minut poté. Asi jde o jeden ze způsobů, kterým chtěl majitel stránek zaujmout. Takže, je libo webová stránka, návrh loga, plakátu nebo ,,kvalitní“ copywriting

Screenshot_5

Je libo webová stránka, plakát nebo návrh loga?

Co říkáte na tvorbu tohoto grafického studia?

Na obrázcích níže můžete vidět tvorbu tohoto grafického studia. Co na to říct, v dnešní době by něco takového dokázalo i dítě na základní škole. Velmi zajímavý je také ceník, kde majitel požaduje za grafický návrh zálohu předem a zároveň také uvádí, že nelze předem stanovit cenu celého projektu, protože každý projekt je jinak náročný.

Screenshot_6

Screenshot_8 Screenshot_7

Screenshot_9

Zdroj: radeksedlacek

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru