Web, který láká muslimské uprchlíky do ČR

Na internetu se objevila webová stránka, která zve uprchlíky do ČR. Lidé zde mají nalézt azyl před válkou a terorem ve vlastních zemích. Hned v úvodu stojí: „Vítejte: Emigrujte do České republiky“. Stránka také informuje o tom, že Česká republika se nachází v srdci Evropy a hraničí se Slovenskem, Polskem, Rakouskem a Německem) a že azylanti se zde zejména s mladými lidmi domluví bez problémů anglicky.

Na internetu se objevila webová stránka, která láká uprchlíky k emigraci do České republiky. Lidé se zde mají ukrýt před válkou a terorem ve vlastní zemi. Dle kontextu na webu se autor snaží přilákat zejména muslimské uprchlíky.

Nechybí mapka, která ukazuje, kde se ČR nachází

2015-09-02_191044

Na stránce se také zájemci o azyl, jak má vypadat pasová fotografie muslimské ženy

2015-09-02_191111

A samozřejmě konktakty na neziskové organizace

2015-09-02_191123

Na stránce je také zmíněno, že se Česká republika nachází v srdci Evropy a hraničí s Rakouskem, Německem, Slovenskem a Polskem. Zejména s mladými lidmi je zde možné domluvit se anglicky.

Tato stránka zaměřená zejména na muslimské uprchlíky také informuje, že zde není problém získat práci a děti mohou chodit do státní školy, kde se naučí český jazyk. Web má i svou stránku na Facebooku, prozatím má cca 200 fanoušků.

Zdroj/foto: emigratetoczechrepublic

 

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru