Tisková zpráva: Web iPojištení.cz nabízí k povinnému ručení další balíček pojištění

Každý uživatel internetu, který si nyní vyřídí povinné ručení přes internetový server iPojisteni.cz získá balíček bonusových služeb v hodně až 3 000 Kč. Jedná se o zcela jedinečnou akci, kterou jinde na českém trhu spotřebitel nesežene. Součástí balíčku je pojištění pneumatik, roční cestovní pojištění a roční pojištění dopravních pokut.

Internetový portál www.ipojisteni.cz nabízí řidičům možnost nezávazně porovnat a objednat přes internet levné povinné ručení a havarijní pojištění. Tyto služby jsou poskytovány zcela zdarma. Srovnání jednotlivých pojistných produktů probíhá pomocí online kalkulačky, která konkrétnímu spotřebiteli přiřadí relevantní nabídku.

Od začátku letošního roku přichází server ipojistení.cz s novinkou. Společně ve spolupráci s pojišťovnou Slavia a AXA assistance dali dohromady balíček výhod, které spotřebitel získá při objednání povinného online. Balíček extra služeb má hodnotu 3 000 Kč a zahrnuje:

Pojištění pneumatik – V případě poškození pneumatiky získává pojištěnec opravu poškozené či novou pneumatiku zcela zdarma. Pojištění také zahrnuje příjezd technika, který kolo vymění nebo vozidlo odtáhne do pneuservisu. V servisu pneumatiku opraví nebo vymění za novou.

Roční pojištění dopravních pokut v hodnotě 1 500 Kč

Roční cestovní pojištění

Toto pojištění je možné získat pouze v případě objednání povinného ručení s cenou vyšší než 2 000 Kč.

Jak se výhodně pojistit

Povinné ručení s extra výhodami lze získat velmi jednoduše. Stačí si prostřednictvím online srovnávače (https://www.ipojisteni.cz/porovnani-povinne-ruceni) najít pojištění. Díky exkluzivním smlouvám ipojisteni.cz s pojišťovnami má spotřebitel jistotu úspory.

Poté toto pojištění prostřednictvím kontaktního formuláře objednat a počkat až se ozve obchodní zástupce vybrané pojišťovny. S ním zákazník dořeší případné nejasnosti. Nakonec už stačí podepsat smlouvu a poslat ji zpět do vybrané společnosti.

KONTAKT:

web: www.ipojisteni.cz

Otto Gross

Head of Sales

email: gross@elephant-orchestra.com

tel.: (+420) 776 777 672

Elephant Orchestra, s. r. o.

Mezibranská 1579/4, 110 00 Praha 1, Czech Republic

Kontakt: (+420) 270 003 640, office@elephant-orchestra.com

Visit: www.elephant-orchestra.com

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru