Dnes vyšlo 15 článků

Web ČT přestal fungovat zrovna tehdy, když nám šlo o medaili

Web ČT přestal fungovat zrovna tehdy, když nám šlo o medaili

ČT si na sociálních sítích musela vyslechnout pořádnou kritiku za svoji nepřipravenost. Jejich web totiž přestal fungovat zrovna ve chvíli, kdy Martina Sáblíková bojovala o své získané stříbro. No ale jak poznamenal jeden z uživatelů, jsme v Čechách. Je to normální.

Zprávy o selhání se začaly objevovat mezi komunitou Facebooku i Twitteru. Zdálo se, že některým lidem snad web běžně funguje, ale byla spousta takových, kterým nešel. Například s Danielem Dočekalem se na Facebooku i hádali, že to není pravda.

daniel-docekal

Nervozita lidí stoupala s tím, jak se závod Sáblíkové stále blížil a oni měli strach, že jej nestihnou.

a-stranky-ct-spadly-pripravenost-predevsim

Při prvním tweetu Václava Michálka, že mu nefunguje web https://www.ceskatelevize.cz/zoh/ se ČT sport vyjádřila, že na jejich straně žádné výpadky zatím nezaznamenávají a ať zkusí nápovědu. Ovšem ne, nebyla to jen chyba jednoho člověka. Problém se začal projevovat hromadně.

To už ho zaznamenala i ČT a snažila se omlouvat, že na celé záležitosti pracuje. Samozřejmě na Twitteru, na Facebooku se totiž negativní příspěvky a komentáře obvykle okamžitě mažou.

Avšak lidem stejně nezbylo nic jiného, než si trochu rýpnout, že aspoň to chybové hlášení „404 – Not Found“ tam nechávat nemuseli, a jít si pustit televizi.

Komentáře

Nahoru