S touto českou aplikací najdete nejbližší toaletu v okolí

Určitě jste se už dostali do situace, kdy jste potřebovali uprostřed města na toaletu, ale žádnou cedulku s panáčkem jste neviděli. Informace o dostupnosti, respektive nedostupnosti, či o nevyhovujícím hygienickém stavu většiny toalet v České republice se doposud nedaly nikde zjistit. Ale tomu je už konec, protože vznikla aplikace WC kompas.

Za aplikací stojí organizace Pacienti IBD, která informuje a sdružuje pacienty s nespecifickými střevními záněty jako Crohnova choroba a ulcerózní kolitida. Aplikace vám poskytne seznam veřejných a neveřejných toalet po celé České republice, a tak vždy najdete toaletu, ať už jste v Praze, Brně či i menším městě.

V aplikaci u každé toalety najdete otevírací hodiny, adresu, ceny a informace o tom, zda je toaleta s bezbariérovým přístupem. Stejně jako webová verze, tak i aplikace obsahuje už 1 216 toalet, přičemž u každé se zobrazuje i hodnocení ostatních uživatelů. Aplikaci stáhnete pro iOS i Android.

wc kompas

Štítky: ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru