Dnes vyšlo 15 článků

WBE: Náhrdelník ze zesnulého mazlíčka

WBE: Náhrdelník ze zesnulého mazlíčka

Netradiční způsob uchování památky na zesnulého domácí mazlíčka nabízí v Číně. Určitě jste se někdy potýkali s myšlenkou, co budete dělat se svým chlupatým miláčkem až zemře. Zpravidla se domácí mazlíčci dožívají nižšího věku než jejich majitel, tudíž ho budete muset nějakým způsobem pochovat. Máte na výběr z poměrně rozmanité nabídky. Trh s pochováním domácích mazlíčků se stále rozšiřuje.

Kde jinde, než v Číně by měla vzniknout firma na vytvoření perly z vašeho domácího mazlíčka? Zdá se, že firma našla díru na trhu. Zakázky se jí jen hrnou. S přihlédnutím na zvyšování počtu single lidí, kteří žijí jen s něhou svého čtyřnohého přítele, je tento byznys na místě. Firma, která se zabývá výlučně jednou činností, se jmenuje WBE. Jediné, co poskytuje je proměnění mazlíčka v perlu. Uvítají to především bývalé majitelky, které budou moci mazlíčka nosit stále u sebe. Nicméně perlový náhrdelník z nich pravděpodobně nezíská.

Vytvořit perlu z mazlíčka není lacinou záležitostí. Celý proces vyjde v přepočtu na 134 000 Kč. Celé to zní jako sci-fi představa, ale je to skutečnost. A jak výrobní proces probíhá? V první řadě je nutné zmínit, že se nejedná o perlu přirozenou, ale o kultivovanou – vznikne díky lidskému zásahu. Do tkáně měkkýše se vpraví prach z kostí mazlíčka, který se v něm uchytí a postupně vzniká perlová kulička. Na perlu si budete muset počkat, protože než perla vyroste, zabere to jeden rok.

 Zdroj, foto: dailymail.co.uk

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru