Water Vacuum: Stop zapáchajícím botám!

Spousta lidí se potýká s nepříjemným a těžce řešitelným problémem – zapáchající a vlhké boty. Ačkoliv existují různé spreje a preparáty na čištění vnitřní plochy bot, jen málokterý je dostatečně účinný. Se zapáchajícími botami by měl zatočit produkt zvaný Water Vacuum.

Produkt navrhla korejská společnost 250 Design, která si potrpěla na designové stránce. V příjemně vypadajícím obalu je vložená jednoduchá a funkční aparatura. Ve své podstatě se jedná o vysoušedlo, které pomocí slunečních paprsků odebírá vlhkost a zápach z bot. Nespornou výhodou je, že Water Vacuum je naprosto přírodní produkt. Vše, co z tenisek vysuší, se ukládá do jednorázového filtru. V balení se nachází filtrů celkem deset.

250-design-water-vacuum-1

Stačí vložit do bot a zápach bude pryč.

Jestliže chcete zatočit se zapáchajícími boty, potom si můžete produkt objednat za 18 euro (cca 500 Kč). Výrobci doporučují používat Water Vacuum každý druhý týden, přičemž v botách by měl působit jeden až dva dny.

250-design-water-vacuum-2

Jednorázový filtr

Jestliže chcete vyzkoušet tento produkt, dá se koupit za 18 €  Výrobci doporučují nechat Water Vacuum působit asi jeden až dva dny a využívat ho každý druhý týden.

250-design-water-vacuum-4

Design je působivý.

250-design-water-vacuum-5

Vybrat si můžete z několika barev.

250-design-water-vacuum-7

Už žádný zápach a vlhkost.


Zdroj / Foto: Highsnobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru