Warface- střílečka zdarma od autorů Crysis

Crytek, která je nejznámnější díky svoji FPS střílečce Crysis, vydala včera novou online střílečku pojmenovanou Warface. A je skutečně dostupná všem – je totiž zdarma a jde dokonce hrát i ve vašem prohlížeči.

Tato online střílečka z pohledu první osoby spojuje dohromady kvalitu s okamžitým přístupem. Hra obsahuje množství kooperativních a kompetivních módů, 4 různé třídy charakterů a speciální důraz na týmové hraní.

Pravidelné aktualizace by měli zajistit, že hráči se budou stále těšit na nové a nové bitvy, které budou prožívat se svými přáteli. Dirk Metzger, jeden z manažerů k tomu dodal:

Cílem Warface bylo a vždy bude ukázat, že i free-to-play (zdarma ke hraní) hry mohou být nejvyšší kvality a splňují nejvyšší standarty tohoto odvětví. Tím, že tuto hru přinášime jak do Severní Ameriky, tak i do Evropy a Turecka tak velké množství lidí může vidět vzdálenost, kterou jsme ušli, aby Warface vyčníval svoji kvalitou z davu.

 

Warface příští rok v lednu výjde i pro Xbox 360.Pokud si chcete tuto hru zkusit sami, tak navštivte oficiální stránky.

zdroj: capsulecomputers.com.au

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru