Walli – chytrá peněženka

Znáte to…muži často ztrácí peněženky. Zapomenou je doma, v autě, nebo peněženka někde vypadne. Když pak jdete do obchodu, takové zapomenutí peněženky nemá zrovna příjemné důsledky. A proto se tým Walli rozhodl vytvořit chytrou peněženku, která se už neztratí. :-)

Chytrá peněženka Walli vás ušetří nepříjemných problémů. Není nic horšího, než jít na nákup nebo pro nový řidičák a zjistit, že u sebe nemáte peněženku ani doklady. Walli vám bude posílat upozornění, ať svou peněženku zapomenete kdekoliv a kdykoliv.

xTiTnoZE7vf34YJpmM

Jakmile Walli propojíte se svým mobilním zařízením, pomocí aplikace bude vaše chytrá peněženka neustále sledována.

3oEduZWEGC4wc8tjna

Walli je kompatibilní se systémy iOS a Android. Jakmile je Walli propojena s vaším smartphonem, zobrazují se notifikace, jakmile jste od své peněženky příliš daleko.

SecurePockets

Walli také monitoruje, ve které kapse nosíte svou peněženku nejčastěji. Díky chytré technologii dostanete upozornění i tehdy, je-li vaše kreditní karta nebo občanka déle venku z peněženky. Tato funkce je velice užitečná v případě, že spěcháte nebo jste ve stresu a nepřejete si zapomenout svou kreditku v restauraci nebo občanský průkaz na poště atd.

Výstřižek walli

Nemůžete najít svůj telefon?

Stačí poklepat na Walli, která spustí hlasitý signál na vašem telefonu.

Walli není nutné nabíjet. Obsahuje baterii, která vydrží až 6 měsíců a pak ji jednoduše vyměníte.

RFID ochrana

S Walli není možné ukrást vaše osobní údaje díky RFID ochraně.

Na Indiegogo je nyní možné tuto chytrou peněženku pořídit za 89 dolarů, tedy cca 2225 Kč.

zdroj/foto: indiegogo

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru