Dnes vyšlo 15 článků

Vzorný vnuk dal svým prarodičům netradiční dárek – focení ve stylu “Vzhůru do oblak”. Čím obdarujete své blízké vy?

To se podržte. Tak originální dárek by vás v životě nenapadl. Manželský pár Nina a Gramps měli ze své svatby, kterou měli před 61 lety, pouze jednu fotku. Jejich vzorný vnuk a úspěšný projektant, zorganizoval focení jako dárek, a jako menší náhradu za to, že na jejich svatbu nedorazil před tak dlouhou dobu fotograf. Vznikly z toho poměrně podařené fotky ve stylu “Vzhůru do oblak”.

V tomto článku bych vám chtěl představit Laurena Wellse, který je známý a především úspěšným projektantem nejrůznějších akcí. A abych pravdu řekl, tak i slušných a správným vnukem, neboť pro své prarodiče vytvořil pozoruhodný a hlavně netradiční dárek k jejich 61. výročí svatby. Protože je to poměrně velké číslo, Lauren si připravil vážně něco, co vás “vynese do oblak”. K jejich jubileu zorganizoval nafocení sérii, která byla celá ve stylu oblíbeného animovaného filmu “Vzhůru do oblak”. Aby nebyl při focení sám, pomohla mu k tomu ještě Cambria Grace z Wild Fox Studio a Pop & Circumstance.

Jenom jedna fotka

Avšak není důležité, to, že dostali jako dárek focení. Ale, abych vás uvedl do kontextu. Nina a Gramps, jeho prarodiče, měli při svatbě velké neštěstí, neboť před zmiňovanými 61 lety tam nedorazil fotograf. Takže ze své svatby mají pouze jednu fotku. Proto se to jejich vzorný vnuk pokusil alespoň tímto napravit… a povedlo se mu to?

up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-1up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-6up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-3up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-2up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-5 up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-10up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-8up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-11up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-9up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-13up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-41up-themed-61-year-anniversary-photo-shoot-lauren-wells-15

Foto: www.demilked.com

A jak to vyřešíte vy?

Dali jste také někdy někomu takový originální dárek? Pokud ne, tak nad tím rozhodně zapřemýšlejte. Darovat flašku nebo bonboniéru je totiž tak nějak moc klišé. Dělá to každý. Věřte, že když darujete něco originálnějšího, byť by to měla být naprostá blbost, hned si získáte větší pozornost oslavence.

Vybrat narozeninový dárek není skoro nikdy lehké. Občas se vám stane, že se dotyčná osoba tak nějak zmíní, co by si přála. Ale to fakt jen výjimečně. Daleko častěji to dopadne tak, že se dlouhé hodiny marně trápíte nad tím, čím byste své blízké asi tak obdarovali. A doufáte, že z toho nebude pořádný trapas, až dárek rozbalí.

Ještě daleko horší to je, když jde o kulaté narozeniny. Takové významné výročí se přece jenom slaví velkolepěji, a tak je třeba i velkolepější dárek. Navíc se na velké oslavě před všemi těmi lidmi určitě potřebujete vytáhnout s nějakým originálním dárkem. Přece nechcete darovat jen flašku.

Jenže kde hledat?

V dnešní době je asi nejsnadnější sednout k počítači a začít googlit. Vyjede vám obrovská spousta výsledků a vy si můžete vybrat. Někdy je ta spousta výsledků ale spíš na škodu. Jak se v tom všem máte vyznat a jak vybrat ten nejlepší? Navíc ne každý ví, co má komu koupit. Pokud jste bezdětný čtyřicetiletý muž, asi těžko budete vědět, co koupit své neteři k 10. narozeninám. Prostě netušíte, co ocení děti v takovém věku.

Zkuste tedy něco takového, co mají třeba na Hubaté černošce. Klíčové tam pro vás totiž je, že si můžete vyfiltrovat originální dárky podle věku. Pak taky podle toho, k jaké příležitosti jsou určeny, zda to mají být vyloženě ptákoviny, vtipné dárky, nebo třeba sexy dárky pro zamilované. Rozdělení do takových kategorií je vážně fajn, protože nemusíte dlouho přemýšlet. Někdo už to vymyslel za vás.

Takže řiďme se výstižným sloganem Hubaté černošky: „Neodbývejte oslavence flaškou, buďte originální!“ 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru