Vzkažte přes DarujHovno.cz Babišovi, co si myslíte o EET

Přijde vám celá záležitost s EET na h*vno? Nechápete, jak mohl Andrej Babiš takovou sra*ku vymyslet? Hoďte na to bobek, a to doslova.

Právě dnes, 1. března 2017, byla spuštěna druhá vlna EET. Spadá do ní segment maloobchodu a velkoobchodu včetně mnohých e-shopů. Neunikla ani služba DarujHovno.cz, s jejímž zakladatelem jsme udělali parádní rozhovor o hovně. A jelikož dobročinný projekt DarujHovno.cz rozhodně nekrade, nýbrž daruje, rozhodli se s EET vypořádat po svém a s veškerou grácií. Jimi dodávaný segment je totiž více než vhodný k vyjádření názoru na EET.

Speciální bobečná edice Babišovo Dotované Hovno

Přidat se můžete i vy. Na www.darujhovno.cz nově najdete záložku EET, kde můžete poslat Dotované Hovno Babišovi. Jedná se o speciální edici usazenou v imitaci malého čapího hnízda. Andrejovi bude doručeno až na ministerstvo (každý kousek samostatně, aby si jej mohl pořádně užít), i se vzkazem:

Drahý Andreji, přijměte naše h*vno za Vaše sr*čky!

Výstižnější už to být nemohlo. A proč má speciální hovno v názvu, že je dotované? Evropská unie ho bohužel podpořit nemůže, protože ta má dost práce s financováním Babišových aktivit (jen si představte, kolik hoven by se dalo poslat za 788 milionů, které dostal loni od EU Agrofert!), aktivitu dotuje samotné DarujHovno.cz. Exkluzivní bobek vás bude stát pouze cenu nákladů a poštovného. Přidat podpis je samozřejmě možné, nikoliv nutné.

Dotovane_lejno

Většina příjemců h*ven se nad sebou po obdržení takového dárečku zamyslí. Tak jsme zvědaví, jestli Babišovi, který se rád chlubí tím, že je v kontaktu s obyčejnými lidmi, někdy dojde, jak EET vidí běžný lid. Jako pořádnou sračku na hovno.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru