Vzal 4600 zaměstnanců na dovolenou a zapsal se do Guinessovy knihy rekordů

CEO čínské společnosti Tiens Group se rozhodl oslavit 20. výročí firmy ve velkém stylu. Celkem 6400 zaměstnancům totiž zaplatil dovolenou ve Francii. Zaměstnanci tak dostali od svého šéfa Li Jinyuana dárek, na který nikdy nezapomenou. Obsadili 4 760 pokojů, utratili cca 33 milionů EUR a zapsali se do Guinessovy knihy rekordů.

Čínská společnost Tiens Group poslala 6400 svých zaměstnanců na dovolenou ve Francii. Miliardář a CEO společnosti Tiens Group rezervoval 4760 pokojů v luxusních hotelech v Cannes a Monaku. Na přepravu cestujících bylo zapotřebí 146 autobusů.

Zapsali se do Giunessovy knihy rekordů

tiens1

zdroj: AFP

Tato obří skupina turistů se pak shromáždila v Nice, kde vytvořila nejdelší větu tvořenou uskupením lidí „Tiens‘ dream is Nice in the Cote d’Azur“ , a zapsala se tak do Guinessovy knihy rekordů. Zaměstnanci měli na sobě modré kloboučky, a tak byl název vytvořen ve firemních barvách.

Francie je přivítala s otevřenou náručí

Francie přivítala tuto obrovskou firemní návštěvu s otevřenou náručí. Cestovní ruch zde tvoří 7% HDP a firma zde údajně utratila cca 33 milionů EUR s tím, že nejsou započítány nákupy jednotlivých zaměstnanců.  

tiens3

zdroj: AFP

Společnost Tiens Group, která se zabývá biotechnologiemi, cestovním ruchem a kosmetikou, tak připravila nezapomenutelnou dovolenou více než polovině svých zaměstnancům. Li založil Tiens Group v roce 1995. Od té doby se společnost rozrostla do obrovského mezinárodního konglomerátu.

zdroje: straitstimes.com, time.com, independent.co.uk

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru