Výzva, která potěší každého muže. Ženy sdílí fotky, na nichž ňadrem drží tužku

Napříč sociálními sítěmi se objevují fotografie ženských ňader, které budou lahodit oku každého muže. Ženy začaly zveřejňovat fotografie, na kterých drží tužku svými ňadry. Výzva má své kořeny v Asii, kde dívky od tužky přechází k lahvím a jiným větším předmětům.  

Ačkoliv spousta evropských dívek nepřišla asijským trendům na chuť, evropští pánové by pravděpodobně záplavu fotek ňader ocenili. Asiatky pravděpodobně chtěly dokázat, že mají mnohem větší přednosti, než jak se o nich ve světě mluví.

prso01

Pánové, to je pohled…

Na fotografiích je odhalená spodní část ňadra, které drží určitou věc. Většinou se jedná o tužky, rtěnky, štětce na make-up a podobně. Některé dívky se nebojí extrémů a vyzkoušely držet plastové láhve pod ňadrem. Autorky snímků udávají, že se jedná o věc, kterou dokáže pouze pravá žena. Dokonce některé nazvaly tuto výzvu jako nové měřítko bohyň.

prso02

Nové měřítko bohyň

První fotografie tohoto charakteru se objevila na Twitteru pod hastagem #carrypenunderbreast (v překladu „udrž pero pod prsem“). Tisíce žen po celém světě se výzvy zúčastnily. Dokonce se objevily různé parodie od mužského pohlaví.

prso03

To dokáže pouze pravá žena.

prso05

Některé ženy zvolily větší fixy.

prso06

Jiné si tam daly make-up.

prso07

Jiné zase štětec na make-up.

prso04

Výzvy se zúčastnili také pánové.

prso08

I starší dámy.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru