Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Významný producent filmové optiky, německá společnost Vantage Film, má web od českých tvůrců

Německá společnost Vantage Film, bez jejíž filmové optiky by nevznikly filmy jako Vlk z Wall Street, Památkáři nebo Tobruk, má nový web od českých tvůrců. Novou černobílou prezentaci, kterou najdete na www.vantagefilm.com, navrhla a realizovala společnost FG Forrest.

 Plně responsivní web maximálně poutavě prezentuje filmovou techniku, kterou Vantage Film vyrábí a pronajímá filmařům z celého světa. Na webu nechybí ani přehlídka  nejvýznamnějších filmů a reklamních spotů, ve kterých jednu z úloh hrála technika Vantage Film.

Původní web pro Vantage Film jsme realizovali už v roce 2002 a jsem moc rád, že se s redesignem obrátili opět na nás. Kromě úplně nové grafiky jsme na web implementovali také náš publikační systém Edee CMS, takže si klient může nyní web spravovat pohodlně sám,” říká ředitel FG Forrest Radovan Jelen.

“Před dvanácti lety pro nás společnost FG Forrest vytvořila naše první webové stránky. Zákazníci si je pochvalovali, a proto když jsme potřebovali předělat jejich design, rozhodli jsme se na FG Forrest znovu obrátit. Společnosti jsme předložili jasné a nelehké požadavky, které byly splněny ve stanoveném termínu. Ve všech fázích projektu nám byli Forresti neskutečně nápomocní, ať už se jednalo o rozvoj nápadu, testování, spuštění a v neposlední řadě také údržbu. S novými webovými stránkami jsme velmi spokojeni. Zůstat u FG bylo to správné rozhodnutí.” Těmito slovy shrnul spolupráci s FG Forrest obchodní ředitel Vantage Film, James Bouchie.

FG Forrest, a.s. je internetovou agenturou založenou v roce 1996. Navrhuje optimální využití digitálních médií a kompletně realizuje zejména webové prezentace, intranety a e-shopy. Vlastní produkce, profesionální přístup, redakční systém Edee CMS a prokazatelné přínosy jsou důvody, proč vybrat za partnera FG Forrest. Mezi dlouhodobé klienty patří Skupina ČEZ, McDonald’s, Komerční banka, AC Sparta Praha nebo Kancelář prezidenta republiky.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru